Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Błędowie

05-620 Błędów

ul. Stary Rynek 9

tel./fax. 48 668 03 56

mail: sekretariat@bledow.edu.pl

Harmonogram dostępności nauczycieli

HARMONOGRAM DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI

 

 

Nazwisko i imię

 

Dzień tygodnia

Godziny

Nr sali

1

Śmiechowska Renata

Wtorek

14.30 - 15.30

pokój nauczycielski, budynek B

2

Dudek Joanna 

 

Wtorek

14.30 - 15.30

gabinet wicedyrektora

3

Bartosik Anna

 

Wtorek

14.45 - 15.45

sala 15,
(budynek A)

4

Bilski Stanisław

 

Poniedziałek

14.30 - 15.30

hala sportowa, budynek B

5

Brzeziński Adam

 

Środa

15.30 - 16.30

sala 15,
budynek B

6

Cieślikowska Małgorzata

Poniedziałek

16.00 - 17.00

gabinet logopedy, (budynek A)

7

Dobrosz Jadwiga

 

Środa

14.30 - 15.30

pokój nauczycielski, budynek B

8

Grochowska Justyna

 

Środa

14.35 - 15.35

gabinet psychologa, budynek B

9

Gozdek Ewelina

Poniedziałek

12.40 - 13.40

pokój nauczycielski, (budynek A)

10

Jerka Beata

Poniedziałek

14:30 - 15:30

sala nr 14,
(budynek B)

11

Juchimiuk Dorota

Czwartek

14.30 - 15.30

sala nr 13,
(budynek B)

12

Kacprzak Patrycja

Środa

14.30 - 15.30

pokój nauczycielski, (budynek A)

13

Karpińska Iwona

 

Poniedziałek,
co 2 tydzień

16.00 - 17.00

sala nr 6,
(budynek B)

14

Kawecka-Rogala Marta

Piątek,

co 2. tydzień

15.20 - 16.20

sala SI,
budynek A

15

Kaźmierczak Krystyna

 

Poniedziałek

14.35 - 15.35

sala komputerowa  nr 10, (budynek B)

16

Kaźmierczak Krzysztof

 

Środa

15.30 - 16.30

sala nr 12,
(budynek B)

17

Koszewska Katarzyna

 

Poniedziałek

13.40 - 14.40

pokój nauczycielski (budynek A)

18

Kośka Magdalena

Wtorek

14.30 - 15.30

sala nr 10,
(budynek A)

19

Krasuska Małgorzata

Czwartek,
co 2 tygodnie

14.30 - 15.30

sala nr 4,
(budynek B)

20

Kubiak Anna

Wtorek

14.30 - 15.30

sala nr 8,
(budynek B)

21

Madej Małgorzata

 

Poniedziałek

15.00 - 16.00

biblioteka

22

Matracka Anna

 

Środa

14.30 - 15.30

sala nr 14,
(budynek A)

23

Nowak Mariusz

Piątek

14.30 - 15.30

hala sportowa, budynek B

24

Pajnowska Aleksandra

Czwartek

12.00 - 13.00

pokój nauczycielski, budynek B

25

Płatos-Włoskowicz Marta

Środa

15:20 - 16:20

sala SI,
budynek A

26

Ponceleusz-Procek Grażyna

Czwartek

15.20 - 16.20

pokój nauczycielski, (budynek B)

27

Sułowska Urszula

 

Czwartek,

co 2 tygodnie

15:30 - 16:30

sala nr 4,

(budynek B)

28

Sztandera Agata

Wtorek

15.30 - 16.30

gabinet pedagoga szkolnego, budynek A

29

Szymanek Aniela

 

Piątek

14.30 - 15.30

sala nr 2,
budynek B

30

Szymborski Paweł

 

Środa

15.00 - 16.00

pokój nauczycielski, (budynek B)

31

Telbuch Justyna

 

Środa

14.30 - 15.30

sala nr 12,
(budynek A)

32

Turczyn Magdalena

 

Środa

14:30 - 15:30

sala nr 14,
(budynek A)

33

Wasilewska Marzanna

 

Czwartek

15:00 - 16:00

sala nr 11,
(budynek A)

34

Wojda Milena

 

Wtorek

13:40 - 14:40

pokój nauczycielski, (budynek A)

35

 

Woszczyk Sylwia

 

Wtorek

15.20 - 16.20

sala nr 17,
(budynek B)

36

Ziemba Jolanta

 

Wtorek

12.40 - 13.40

pokój nauczycielski, (budynek A)