Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Błędowie

05-620 Błędów

ul. Stary Rynek 9

tel./fax. 48 668 03 56

mail: sekretariat@bledow.edu.pl

Przejdź do strony głównej

Sobota, 24 lutego 2024

Jesteś tutaj: Start / Rada Pedagogiczna

Rada Pedagogiczna

Skład Rady Pedagogicznej w roku szkolnym 2022/2023

mgr Renata Śmiechowska - dyrektor szkoły - edukacja dla bezpieczeństwa, wychowanie do życia w rodzinie

mgr Ewa Balińska - edukacja wczesnoszkolna, świetlica, wychowawca klasy IIIb

mgr Anna Bartosik - edukacja wczesnoszkolna, jezyk angielski w oddziałe przygotowawczym, wychowawca klasy Ia

mgr Stanisław Bilski - wychowanie fizyczne, świetlica

mgr Adam Brzeziński - język angielski

mgr Małgorzata Cieślikowska - logopeda szkolny

mgr Jadwiga Dobrosz - język polski, wychowawca klasy VIIIb

mgr Joanna Dudek - doradztwo zawodowe, logopeda szkolny

mgr Ewelina Gozdek - oddział przedszkolny 0a

mgr Justyna Grochowska - nauczyciel współorganizujący proces kształcenia, psycholog szkolny

mgr Beata Jerka - język rosyjski, świetlica, wychowawca kl. VIb

mgr Dorota Juchimiuk - matematyka, edukacja informatyczna w klasach I-III, wychowawca klasy IV

mgr Patrycja Kacprzak - nauczyciel współorganizujący proces kształcenia, pedagog specjalny

mgr Iwona Karpińska - fizyka, świetlica

mgr Marta Kawecka-Rogala - terapeuta integracji sensorycznej

mgr Krystyna Kaźmierczak - technika, informatyka, wychowawnie fizyczne w klasach I-III, zajęcia rewalidacyjne, świetlica, wychowawca klasy VII

mgr Krzysztof Kaźmierczak - matematyka, informatyka

mgr Katarzyna Koszewska - oddział przedszkolny 0b

mgr Magdalena Kośka - edukacja wczesnoszkolna, język angielski w klasach I-III, wychwoawca klasy Ib

mgr Małgorzata Krasuska - przyroda

mgr Piotr Lange - wychowanie fizyczne

mgr Małgorzata Madej - biblioteka, historia

mgr Anna Matracka - nauczyciel współorganizujący proces kształcenia, pedagog specjalny

mgr Mariusz Nowak - wychowanie fizyczne, świetlica

mgr Aleksandra Obłękowska - plastyka

mgr Monika Olszewska - logopeda, język angielski

mgr Aleksandra Pajnowska-Kupidura - nauczyciel współorganizujący proces kształcenia, zajecia rewalidacyjne

mgr Kamila Pisarek-Orlik - psycholog szkolny

mgr Marta Płatos-Włoskowicz - zajęcia integracji sensorycznej, terapeuta ręki, nauczyciel współorganizujący proces kształcenia

mgr Grażyna Ponceleusz-Procek - język polski, wychowawca klasy V

mgr Urszula Sułowska - chemia

mgr Agata Sztandera - pedagog szkolny, świetlica

mgr Aniela Szymanek - geografia, biologia, świetlica, wychowawca klasy VIIIa

mgr ks. Paweł Szymborski - religia

mgr Justyna Telbuch - edukacja wczesnoszkolna, świetlica, wychowawca klasy IIb

mgr Magdalena Turczyn - edukacja wczesnoszkolna, świetlica, wychowawca klasy IIa

mgr Marzanna Wasilewska - edukacja wczesnoszkolna, świetlica, wychowawca klasy IIIa

mgr Iwona Wencel - plastyka, świetlica

mgr Milena Wojda - oddział przedszkolny 0b

mgr Sylwia Woszczyk - historia, wiedza o społeczeństwie, wychowanie do życia w rodzinie, wychowawca klasy VIa

mgr Janina Wróblewska - świetlica, nauczyciel współorganizujący proces kształcenia

mgr Piotr Zaradkiewicz - muzyka, religia

mgr Jolanta Ziemba - oddział przedszkolny 0a, nauczyciel współorganizujący proces kształcenia, zajęcia umuzykalniające w oddziałach przedszkolnych.

Rada Pedagogiczna 2023/2024

2023-10-31

mgr Renata Śmiechowska - dyrektor szkoły - edukacja dla bezpieczeństwa, trener TUS

 

mgr Anna Bartosik - edukacja wczesnoszkolna, język angielski w oddziale przygotowawczym, religia, wychowawca klasy IIa

mgr Stanisław Bilski - wychowanie fizyczne, świetlica

mgr Adam Brzeziński - język angielski

mgr Małgorzata Cieślikowska - logopeda szkolny

mgr Jadwiga Dobrosz - język polski

mgr Joanna Dudek - doradztwo zawodowe, logopeda szkolny

mgr Jan Flonc - język hiszpański w oddziałach przedszkolnych

mgr Ewelina Gozdek - oddział przedszkolny 0a

mgr Aleksandra Hajdukiewicz - nauczyciel współorganizujący proces kształcenia, zajęcia rewalidacyjne

mgr Beata Jerka - język rosyjski, świetlica, wychowawca kl. VIIb

mgr Dorota Juchimiuk - matematyka, edukacja informatyczna w klasach I-III, wychowawca klasy V

mgr Patrycja Kacprzak - nauczyciel współorganizujący proces kształcenia, pedagog specjalny

mgr Iwona Karpińska - fizyka, świetlica

mgr Krystyna Kaźmierczak - technika, informatyka, wychowanie fizyczne w klasach I-III, zajęcia rewalidacyjne, świetlica, wychowawca klasy VIII

mgr Krzysztof Kaźmierczak - matematyka

mgr Angelika Kołacz - nauczyciel współorganizujący proces kształcenia, terapeuta integracji sensorycznej

mgr Katarzyna Koszewska - oddział przedszkolny 0b

mgr Magdalena Kośka - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy IIb

mgr Beata Krajewska - psycholog szkolny, zajęcia rewalidacyjne

mgr Małgorzata Krasuska - przyroda

mgr Piotr Lange - wychowanie fizyczne, świetlica

mgr Małgorzata Madej - biblioteka, historia, wychowawca klasy IVb

mgr Anna Matracka - nauczyciel współorganizujący proces kształcenia, zajęcia rewalidacyjne

mgr Mariusz Nowak - wychowanie fizyczne, świetlica

mgr Monika Olszewska - język angielski, świetlica

mgr Kamila Pisarek-Orlik - psycholog szkolny

mgr Marta Płatos-Włoskowicz - zajęcia integracji sensorycznej, terapeuta ręki, nauczyciel współorganizujący proces kształcenia, zajęcia rewalidacyjne

mgr Grażyna Ponceleusz-Procek - język polski, wychowawca klasy VI

mgr Urszula Sułowska - chemia, zajęcia rewalidacyjne, świetlica

mgr Agata Sztandera - pedagog szkolny, zajęcia rewalidacyjne, świetlica

mgr Aniela Szymanek - geografia, biologia, świetlica, wychowawca klasy IVa

mgr ks. Paweł Szymborski - religia

mgr Justyna Telbuch - edukacja wczesnoszkolna, świetlica, wychowawca klasy IIIb

mgr Magdalena Turczyn - edukacja wczesnoszkolna, świetlica, wychowawca klasy IIIa

mgr Marzanna Wasilewska - edukacja wczesnoszkolna, świetlica, wychowawca klasy I

mgr Iwona Wencel - plastyka, świetlica

mgr Milena Wojda - oddział przedszkolny 0b

mgr Sylwia Woszczyk - historia, wiedza o społeczeństwie, wychowanie do życia w rodzinie, wychowawca klasy VIIa

mgr Paulina Wójcik - nauczyciel współorganizujący proces kształcenia, zajęcia rewalidacyjne

mgr Janina Wróblewska - nauczyciel współorganizujący proces kształcenia, zajęcia rewalidacyjne

mgr Piotr Zaradkiewicz - muzyka, religia

mgr Jolanta Ziemba - nauczyciel współorganizujący proces kształcenia, zajęcia rewalidacyjne.

Czytaj więcej o: Rada Pedagogiczna 2023/2024

Załączniki

Brak załączników

Metryczka

Wytworzono:2021-10-27 12:43przez: Joanna Dudek
Opublikowano:2021-10-27 12:43przez: Joanna Dudek
Podmiot udostępniający: Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Błędowie
Odwiedziny:1875

  • Brak wpisów.