Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Błędowie

05-620 Błędów

ul. Stary Rynek 9

tel./fax. 48 668 03 56

mail: sekretariat@bledow.edu.pl

Przejdź do strony głównej

Środa, 08 grudnia 2021

Jesteś tutaj: Start / Rada Pedagogiczna

Rada Pedagogiczna

Skład Rady Pedagogicznej w roku szkolnym 2021/2022

mgr Renata Śmiechowska - dyrektor szkoły - edukacja dla bezpieczeństwa, wychowanie do życia w rodzinie 

mgr Aneta Andrzejczyk - nauczyciel współorganizujący proces kształcenia

mgr Tomasz Augusiewicz - geografia

mgr Ewa Balińska - edukacja wczesnoszkolna, świetlica, wychowawca klasy IIb

mgr Anna Bartosik - oddział przedszkolny 0b

mgr Stanisław Bilski - wychowanie fizyczne, świetlica

mgr Ewa Biniszewska - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy IIa

mgr Adam Brzeziński - język angielski

mgr Jadwiga Dobrosz - język polski, wychowawca klasy VIIb

mgr Joanna Dudek - doradztwo zawodowe, logopedia

mgr Ewelina Gozdek - oddział przedszkolny 0a

mgr Beata Jerka - język rosyjski, świetlica, wychowawca kl. Vb

lic. Patrycja Kacprzak - nauczyciel współorganizujący proces kształcenia

mgr Iwona Karpińska - fizyka, świetlica

mgr Krystyna Kaźmierczak - technika, informatyka, edukacja informatyczna, zajęcia rewalidacyjne, świetlica, wychowawca klasy VI

mgr Krzysztof Kaźmierczak - matematyka, informatyka, dodatkowe zajęcia z informatyki

mgr Magdalena Kośka - oddział przedszkolny 0b

mgr Małgorzata Krasuska - przyroda

mgr Piotr Lange - wychowanie fizyczne, świetlica, wychowawca klasy VIIa

mgr Małgorzata Madej - biblioteka, historia, wychowawca klasy VIIIb

mgr Anna Matracka - nauczyciel współorganizujący proces kształcenia

mgr Mariusz Nowak - wychowanie fizyczne, świetlica

mgr Monika Olszewska - logopeda, język angielski

mgr Aleksandra Pajnowska - nauczyciel współorganizujący proces kształcenia

mgr Katarzyna Paździur - psycholog, nauczyciel współorganizujący proces kształcenia

mgr Kamila Pisarek-Orlik - psycholog, świetlica

mgr Marta Płatos-Włoskowicz - zajęcia integracji sensorycznej, terapeuta ręki, nauczyciel współorganizujący proces kształcenia

mgr Grażyna Ponceleusz-Procek - język polski, wychowawca klasy IV

mgr Dominika Skowrońska - język angielski, świetlica, wychowawca klasy Va

mgr Małgorzata Stankiewicz - oddział przedszkolny, świetlica

mgr Urszula Sułowska - chemia, biologia

mgr Maria Szewczyk - matematyka

mgr Aniela Szymanek - geografia, biologia, świetlica

mgr ks. Paweł Szymborski - religia

mgr Justyna Telbuch - edukacja wczesnoszkolna, świetlica, wychowawca klasy Ib

mgr Magdalena Turczyn - edukacja wczesnoszkolna, świetlica, wychowawca klasy Ia

mgr Marzanna Wasilewska - edukacja wczesnoszkolna, świetlica, wychowawca klasy III

mgr Iwona Wencel - plastyka, świetlica

mgr Sylwia Woszczyk - historia, wiedza o społeczeństwie, wychowanie do życia w rodzinie, wychowawca klasy VIIIa

mgr Janina Wróblewska - pedagog szkolny, nauczyciel współorganizujący proces kształcenia,

mgr Piotr Zaradkiewicz - muzyka, religia

mgr Jolanta Ziemba - oddział przedszkolny 0a, nauczyciel współorganizujący proces kształcenia, zajęcia umuzykalniające w oddziałach przedszkolnych.

Załączniki

Brak załączników

Metryczka

Wytworzono:2021-10-27 12:43przez: Joanna Dudek
Opublikowano:2021-10-27 12:43przez: Joanna Dudek
Podmiot udostępniający: Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Błędowie
Odwiedziny:91

  • Brak wpisów.