Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Błędowie

Rada Pedagogiczna

Skład Rady Pedagogicznej w roku szkolnym 2022/2023

mgr Renata Śmiechowska - dyrektor szkoły - edukacja dla bezpieczeństwa, wychowanie do życia w rodzinie

mgr Ewa Balińska - edukacja wczesnoszkolna, świetlica, wychowawca klasy IIIb

mgr Anna Bartosik - edukacja wczesnoszkolna, jezyk angielski w oddziałe przygotowawczym, wychowawca klasy Ia

mgr Stanisław Bilski - wychowanie fizyczne, świetlica

mgr Adam Brzeziński - język angielski

mgr Małgorzata Cieślikowska - logopeda szkolny

mgr Jadwiga Dobrosz - język polski, wychowawca klasy VIIIb

mgr Joanna Dudek - doradztwo zawodowe, logopeda szkolny

mgr Ewelina Gozdek - oddział przedszkolny 0a

mgr Justyna Grochowska - nauczyciel współorganizujący proces kształcenia, psycholog szkolny

mgr Beata Jerka - język rosyjski, świetlica, wychowawca kl. VIb

mgr Dorota Juchimiuk - matematyka, edukacja informatyczna w klasach I-III, wychowawca klasy IV

mgr Patrycja Kacprzak - nauczyciel współorganizujący proces kształcenia, pedagog specjalny

mgr Iwona Karpińska - fizyka, świetlica

mgr Marta Kawecka-Rogala - terapeuta integracji sensorycznej

mgr Krystyna Kaźmierczak - technika, informatyka, wychowawnie fizyczne w klasach I-III, zajęcia rewalidacyjne, świetlica, wychowawca klasy VII

mgr Krzysztof Kaźmierczak - matematyka, informatyka

mgr Katarzyna Koszewska - oddział przedszkolny 0b

mgr Magdalena Kośka - edukacja wczesnoszkolna, język angielski w klasach I-III, wychwoawca klasy Ib

mgr Małgorzata Krasuska - przyroda

mgr Anna Kubiak - muzyka, plastyka

mgr Piotr Lange - wychowanie fizyczne

mgr Małgorzata Madej - biblioteka, historia

mgr Anna Matracka - nauczyciel współorganizujący proces kształcenia, pedagog specjalny

mgr Mariusz Nowak - wychowanie fizyczne, świetlica

mgr Monika Olszewska - logopeda, język angielski

mgr Aleksandra Pajnowska-Kupidura - nauczyciel współorganizujący proces kształcenia, zajecia rewalidacyjne

mgr Kamila Pisarek-Orlik - psycholog szkolny

mgr Marta Płatos-Włoskowicz - zajęcia integracji sensorycznej, terapeuta ręki, nauczyciel współorganizujący proces kształcenia

mgr Grażyna Ponceleusz-Procek - język polski, wychowawca klasy V

mgr Urszula Sułowska - chemia

mgr Agata Sztandera - pedagog szkolny, świetlica

mgr Aniela Szymanek - geografia, biologia, świetlica, wychowawca klasy VIIIa

mgr ks. Paweł Szymborski - religia

mgr Justyna Telbuch - edukacja wczesnoszkolna, świetlica, wychowawca klasy IIb

mgr Magdalena Turczyn - edukacja wczesnoszkolna, świetlica, wychowawca klasy IIa

mgr Marzanna Wasilewska - edukacja wczesnoszkolna, świetlica, wychowawca klasy IIIa

mgr Iwona Wencel - plastyka, świetlica

mgr Milena Wojda - oddział przedszkolny 0b

mgr Sylwia Woszczyk - historia, wiedza o społeczeństwie, wychowanie do życia w rodzinie, wychowawca klasy VIa

mgr Janina Wróblewska - świetlica, nauczyciel współorganizujący proces kształcenia

mgr Piotr Zaradkiewicz - muzyka, religia

mgr Jolanta Ziemba - oddział przedszkolny 0a, nauczyciel współorganizujący proces kształcenia, zajęcia umuzykalniające w oddziałach przedszkolnych.

Rada Pedagogiczna 2022/2023

2022-09-19

mgr Renata Śmiechowska - dyrektor szkoły - edukacja dla bezpieczeństwa, wychowanie do życia w rodzinie

 

mgr Ewa Balińska - edukacja wczesnoszkolna, świetlica, wychowawca klasy IIIb

mgr Anna Bartosik - edukacja wczesnoszkolna, jezyk angielski w oddziałe przygotowawczym, wychowawca klasy Ia

mgr Stanisław Bilski - wychowanie fizyczne, świetlica

mgr Adam Brzeziński - język angielski

mgr Małgorzata Cieślikowska - logopeda szkolny

mgr Jadwiga Dobrosz - język polski, wychowawca klasy VIIIb

mgr Joanna Dudek - doradztwo zawodowe, logopeda szkolny

mgr Ewelina Gozdek - oddział przedszkolny 0a

mgr Justyna Grochowska - nauczyciel współorganizujący proces kształcenia, psycholog szkolny

mgr Beata Jerka - język rosyjski, świetlica, wychowawca kl. VIb

mgr Dorota Juchimiuk - matematyka, edukacja informatyczna w klasach I-III, wychowawca klasy IV

mgr Patrycja Kacprzak - nauczyciel współorganizujący proces kształcenia, pedagog specjalny

mgr Iwona Karpińska - fizyka, świetlica

mgr Marta Kawecka-Rogala - terapeuta integracji sensorycznej

mgr Krystyna Kaźmierczak - technika, informatyka, wychowawnie fizyczne w klasach I-III, zajęcia rewalidacyjne, świetlica, wychowawca klasy VII

mgr Krzysztof Kaźmierczak - matematyka, informatyka

mgr Katarzyna Koszewska - oddział przedszkolny 0b

mgr Magdalena Kośka - edukacja wczesnoszkolna, język angielski w klasach I-III, wychwoawca klasy Ib

mgr Małgorzata Krasuska - przyroda

mgr Anna Kubiak - muzyka, plastyka

mgr Piotr Lange - wychowanie fizyczne

mgr Małgorzata Madej - biblioteka, historia

mgr Anna Matracka - nauczyciel współorganizujący proces kształcenia, pedagog specjalny

mgr Mariusz Nowak - wychowanie fizyczne, świetlica

mgr Monika Olszewska - logopeda, język angielski

mgr Aleksandra Pajnowska-Kupidura - nauczyciel współorganizujący proces kształcenia, zajecia rewalidacyjne

mgr Kamila Pisarek-Orlik - psycholog szkolny

mgr Marta Płatos-Włoskowicz - zajęcia integracji sensorycznej, terapeuta ręki, nauczyciel współorganizujący proces kształcenia

mgr Grażyna Ponceleusz-Procek - język polski, wychowawca klasy V

mgr Urszula Sułowska - chemia

mgr Agata Sztandera - pedagog szkolny, świetlica

mgr Aniela Szymanek - geografia, biologia, świetlica, wychowawca klasy VIIIa

mgr ks. Paweł Szymborski - religia

mgr Justyna Telbuch - edukacja wczesnoszkolna, świetlica, wychowawca klasy IIb

mgr Magdalena Turczyn - edukacja wczesnoszkolna, świetlica, wychowawca klasy IIa

mgr Marzanna Wasilewska - edukacja wczesnoszkolna, świetlica, wychowawca klasy IIIa

mgr Iwona Wencel - plastyka, świetlica

mgr Milena Wojda - oddział przedszkolny 0b

mgr Sylwia Woszczyk - historia, wiedza o społeczeństwie, wychowanie do życia w rodzinie, wychowawca klasy VIa

mgr Janina Wróblewska - świetlica, nauczyciel współorganizujący proces kształcenia

mgr Piotr Zaradkiewicz - muzyka, religia

mgr Jolanta Ziemba - oddział przedszkolny 0a, nauczyciel współorganizujący proces kształcenia, zajęcia umuzykalniające w oddziałach przedszkolnych.

Czytaj więcej o: Rada Pedagogiczna 2022/2023

Rada Pedagogiczna 2021/2022

2022-09-19

Skład Rady Pedagogicznej w roku szkolnym 2021/2022

mgr Renata Śmiechowska - dyrektor szkoły - edukacja dla bezpieczeństwa, wychowanie do życia w rodzinie 

mgr Aneta Andrzejczyk - nauczyciel współorganizujący proces kształcenia

mgr Ewa Balińska - edukacja wczesnoszkolna, świetlica, wychowawca klasy IIb

mgr Anna Bartosik - oddział przedszkolny 0b, religia

mgr Stanisław Bilski - wychowanie fizyczne, świetlica

mgr Ewa Biniszewska - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy IIa

mgr Adam Brzeziński - język angielski

mgr Jadwiga Dobrosz - język polski, wychowawca klasy VIIb

mgr Joanna Dudek - doradztwo zawodowe, logopedia

mgr Ewelina Gozdek - oddział przedszkolny 0a

mgr Angelika Jopek - pedagog szkolny

mgr Beata Jerka - język rosyjski, świetlica, wychowawca kl. Vb

lic. Patrycja Kacprzak - nauczyciel współorganizujący proces kształcenia

mgr Iwona Karpińska - fizyka, świetlica

mgr Krystyna Kaźmierczak - technika, informatyka, edukacja informatyczna, zajęcia rewalidacyjne, świetlica, wychowawca klasy VI

mgr Krzysztof Kaźmierczak - matematyka, informatyka, dodatkowe zajęcia z informatyki

mgr Magdalena Kośka - oddział przedszkolny 0b

mgr Małgorzata Krasuska - przyroda

mgr Anna Kubiak - muzyka

mgr Piotr Lange - wychowanie fizyczne, świetlica 

mgr Małgorzata Madej - biblioteka, historia, wychowawca klasy VIIIb

mgr Anna Matracka - nauczyciel współorganizujący proces kształcenia

mgr Mariusz Nowak - wychowanie fizyczne, świetlica

mgr Monika Olszewska - logopeda, język angielski

mgr Aleksandra Pajnowska - nauczyciel współorganizujący proces kształcenia

mgr Katarzyna Paździur - psycholog, nauczyciel współorganizujący proces kształcenia

mgr Kamila Pisarek-Orlik - psycholog, świetlica

mgr Marta Płatos-Włoskowicz - zajęcia integracji sensorycznej, terapeuta ręki, nauczyciel współorganizujący proces kształcenia

mgr Grażyna Ponceleusz-Procek - język polski, wychowawca klasy IV

mgr Dominika Skowrońska - język angielski, świetlica, wychowawca klasy Va

mgr Marita Snopek - pedagog szkolny

mgr Małgorzata Stankiewicz - oddział przedszkolny, świetlica

mgr Urszula Sułowska - chemia, biologia

mgr Maria Szewczyk - matematyka

mgr Aniela Szymanek - geografia, biologia, świetlica, wychowawca klasy VIIa

mgr ks. Paweł Szymborski - religia

mgr Justyna Telbuch - edukacja wczesnoszkolna, świetlica, wychowawca klasy Ib

mgr Magdalena Turczyn - edukacja wczesnoszkolna, świetlica, wychowawca klasy Ia

mgr Marzanna Wasilewska - edukacja wczesnoszkolna, świetlica, wychowawca klasy III

mgr Iwona Wencel - plastyka, świetlica

mgr Sylwia Woszczyk - historia, wiedza o społeczeństwie, wychowanie do życia w rodzinie, wychowawca klasy VIIIa

mgr Janina Wróblewska - pedagog szkolny, nauczyciel współorganizujący proces kształcenia,

mgr Piotr Zaradkiewicz - muzyka, religia

mgr Jolanta Ziemba - oddział przedszkolny 0a, nauczyciel współorganizujący proces kształcenia, zajęcia umuzykalniające w oddziałach przedszkolnych.

Czytaj więcej o: Rada Pedagogiczna 2021/2022

Załączniki

Brak załączników

Metryczka

Wytworzono:2021-10-27 12:43przez: Joanna Dudek
Opublikowano:2021-10-27 12:43przez: Joanna Dudek
Podmiot udostępniający: Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Błędowie
Odwiedziny:803

  • Brak wpisów.