Czerwiec 2002
21 czerwca nastąpił długooczekiwany dzień rozdania świadectw. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

18 czerwca w Ogrodzie Botanicznym Centrum Zachowania Bioróżnorodności Biologicznej PAN w Warszawie miała miejsce wystawa prac wyróżnionych w konkursie na plakat pt. "Rio + 10 - Moje stanowisko". Na wystawie tej znalazły się 2 prace naszych uczennic:
  1. plakat Anny Goc pt. "Nie bądź telemaniakiem - zostań eko-magiem"
  2. plakat Anety Wojtczak pt. "Zanieczyszczanie i pielęgnowanie środowiska".
Autorki wyróżnionych prac otrzymały drobne upominki.


Maj 2002
W dniach od 24 maja do 2 czerwca 28-osobowa grupa gimnazjalistów uczestniczyła w zajęciach "Zielonej Szkoły" w Rimini nad Adriatykiem (Włochy). Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wyjazdu.

W dniach 14 i 15 maja uczniowie klas trzecich przystąpili do egzaminu gimnazjalnego. Pierwszego dnia młodzież pisała test z bloku przedmiotów humanistycznych, drugiego dnia z bloku przedmiotów matematyczno-przyrodniczych. Do egzaminu przystąpili wszyscy uczniowie i wszyscy egzamin ukończyli, teraz z niecierpliwością czekają na wyniki.

9 maja naszą szkołę odwiedził Biskup Marian Duś. Uczniowie zaprezentowali krótki program artystyczny nawiązujący do uchwalenia Konstytucji 3-go maja. Ksiądz Biskup udzielił błogosławieństwa młodzieży i nauczycielom. Tego dnia uczniowie klas III przyjęli sakrament bierzmowania.

7 maja, 45 osobowa grupa uczniów z klas Ib, IIa i IIc zwiedziła wystawę "Orzeł i trzy korony" na Zamku Królewskim w Warszawie. Młodzież obejrzała również film Jacka Bromskiego "Kariera Nikosia Dyzmy".

3 maja młodzież gimnazjum wzięła udział w biegach przełajowych uświetniających kolejną rocznicę uchwalenia Konstytucji 3-go Maja. Zdobyty przez naszych zawodników puchar odebrał, z rąk Wójta Gminy, Dyrektor Gimnazjum Wiesław Olesiński.


Kwiecień 2002
19 kwietnia wszyscy uczniowie bawili się na dyskotece. Tym razem organizatorem zabawy były klasy uczące się w Lipiu.


Marzec 2002
21 marca - w dzień wagarowicza, uczniowie gimnazjum wyjechali do Janek na film "Władca pierścieni cz.I Drużyna Pierścienia" i "Kariera Nikosia Dyzmy"


Luty 2002
20 lutego uczniowie klas IIIa i IIIb zwiedzili gmach polskiej telewizji. Młodzież obejrzała również film "Władca pierścieni cz.I Drużyna Pierścienia", ekranizację pierwszego tomu trylogii "Władca pierścieni" J. R. R. Tolkiena.

18 lutego odbyłys ię eliminacje XVII Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. W konkursie wzięło udział 16 osób. Do etapu powiatowego zakwalifikowały się: Aneta Krzemińska z klasy IIIb, Aneta Sokołowska - kl. IIc oraz Izabela Mikowska - kla. IIId.

12 lutego uczniowie Gimnazjum w Błędowie dyskoteką ostatkową pożegnali karnawał. Młodzież bawiła się wyśmienicie. Zabawie towarzyszył nastrój walentynkowy, co widać na fotografiach.

7 lutego uczniowie klas Ic, IIc i IIIc zwiedzili kulisy polskiej telewizji publicznej. Po wizycie w telewizji wszyscy obejrzeli film "Harry Potter i kamień filozoficzny".


Styczeń 2002
7 stycznia odbyła się zabawa karnawałowa dla uczniów Gimnazjum w Błędowie. Zabawa trwała od godziny 16 do 20. Przybyła na imprezę młodzież świetnie bawiła się przy popularnych i lubianych przebojach, co ilustrują poniższe zdjęcia.
Przytul mnie ...Ich trzech ...Zawsze z tobą chciałbym być ...
Tylko mnie poproś do tańca ...Czy czuje pani czaczę ...?Ja nie kocham ciebie, ty nie kochasz mnie ...


Grudzień 2001
18 grudnia rozpoczął się konkurs informatyczny "logia2". Rozwiązania zadań konkursowych należy dostarczyć do dnia 8 stycznia. Oto treść zadań konkursu.
Tego samego dnia odbył się konkurs geograficzny, w którym wzięło udział 9 osób.

w dniach 8 - 15 grudnia odbyły się konkursy przedmiotowe dla uczniów klas III. W konkursie polonistycznym wzięło udział 16 osób, w biologicznym - 34, w matematycznym - 30, w chemicznym - 15 i fizycznym 14. Do drugiego etapu zakwalifikowali się: Wojtczak Elżbieta z fizyki oraz Barański Piotr z matematyki.

w dniach 8 - 15 grudnia dyrektor szkoły - Wiesław Olesiński i nauczyciel informatyki - Krzysztof Kaźmierczak wzięli udział w seminarium "Demokratyzacja polskiego systemu nauczania na podstawie duńskich doświadczeń" organizowanym przez Mazowiecki Instytut doskonalenia Nauczycieli Fundacji im. Stanisława Konarskiego.

7 grudnia uczniowie oddziałów z Lipia i część uczniów z klasy IIa i IIb (z Błędowa) uczestniczyli w wyjeździe "mikołajkowym" na film "Wiedźmin".


Listopad 2001
27 listopada uczniowie klas Ia, Ib i Ic wyjechali do Teatru Polskiego na sztukę Aleksandra Fredry "Zemsta".

22 listopada uczniowie wszystkich klas Gimnazjum bawili się na dyskotece Andrzejkowej, zorganizowanej przez młodzież z klas Ia i IIIb. Zabawa trwała od godziny 16 do 20 i była tak udana, że czas ten minął bardzo szybko. Nawiązały się nowe przyjaźnie i z trudem przyszło się rozstawać po zakończeniu dyskoteki.
Faceci w bieli Czas na rozmowę
Czy ktoś chce zatańczyć? Czas na posiłek
Oto grono z uczennicą


Październik 2001
16 października uczniowie klas trzecich przystąpili do próbnego egzaminu gimnazjalnego. Każdy uczeń uczestniczył w jednej z dwóch części egzaminu: humanistycznej lub matematyczno-przyrodniczej. Próba ta miała na celu zapoznanie uczniów, nauczycieli i rodziców z formą egzaminu oraz stosowanymi procedurami. Sprawdzian został potraktowany z należytą powagą i przebiegał sprawnie i bez zakłóceń


Wrzesień 2001
26 września uczniowie gimnazjum obejrzeli film Jerzego Kawalerowicza "Qvo Vadis".

3 września o godzinie 13, na sali gimnastycznej PSP w Błędowie, rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2001/2002. Zapraszamy do obejrzenia kilku fotografii z tej uroczystości
 
Powrót
Aktualizacja: poniedziałek, 24 czerwca 2002