Czerwiec 2001
22 czerwca to dzień uroczystego zakończenia roku szkolnego. Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z uroczystości.Zdjęcia


Maj 2001
17 maja 2001 roku młodzież gimnazjalna bawiła się na dyskotece zorganizowanej przez klasy Id i IId.Zdjęcia

11 maja 2001 roku drużyna naszego Gimnazjum wzięła udział w I Powiatowym Konkursie Historycznym.

W dniach 8 i 9 maja w klasach gimnazjalnych przeprowadzono badania kompetencji uczniów. Badania, w formie testu opracowanego i sprawdzanego przez Instytut Badań Kompetencji w Wałbrzychu ułatwią uczniom przygotowanie się do egzaminu gimnazjalnego.

3 maja 2001 roku odbyły się, tradycyjne już w naszej gminie, biegi 3-cio majowe o puchar Wójta Gminy.


Kwiecień 2001
25-26 kwietnia gimnazjaliści uczestniczyli w zajęciach profilaktycznych na temat uzależnień, głównie narkomanii i alkoholizmu. Uczniowie z uwagą obejrzeli spektakl zatytułowany "Dom na szkle", oraz wysłuchali zwierzeń Przemka, byłego alkoholika i narkomana.

24 kwietnia 2001 roku uczniowie klasy IId wystawili II część "Dziadów" Adama Mickiewicza.

22 kwietnia 2001 roku nauczycielka naszej szkoły pani Izabela Frasz prezentowała tomik swoich wierszy na wieczorku autroskim. Więcej informacji w dziale Kultura.

10 kwietnia 2001 roku młodzież gimnazjalna obejrzała film Filipa Bajona "Przedwiośnie".
W dniach 1-5 kwietnia młodzież z klas Ia, Ib i IIa wyjachała na wycieczkę krajoznawczo-turystyczną do Kotliny Kłodzkiej.


Marzec 2001
2 marca 2001 roku w Centrum Kultury Regionalnej w Grójcu odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy IIb Aneta Krzemińska.


Luty 2001
22 lutego (w tłusty czwartek) młodzież gimnazjalna żegnała karnawał na zabawie, która odbyła się w Lipiu. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć Zdjęcia
W dniach 10-17 lutego 2001 roku grupa młodzieży z naszego gimnazjum wyjechała na tygodniowy obóz narciarski do miejscowości Vyśne Rużbachy.Zdjęcia


Styczeń 2001
3 stycznia 2001 roku w Błędowie odbyła się zabawa choinkowa dla uczniów wszystkich klas gimnazjalnych. Młodzież bawiła się w pięknie przystrojonej sali. Rada Rodziców przygotowała poczęstunek dla uczestników zabawy oraz grona pedagogicznego. Zabawa trwała do godziny 2030 po czym wszyscy w doskonałych humorach wrócili do domów.


Grudzień 2000
12 grudnia uczniowie klas IIa, IIb zwiedzili Muzeum Sportu w Warszawie, oraz obejrzeli film "T-Rex. Powrót do okresu kredowego" w trójwymiarowym kinie IMAX


Listopad 2000
W czwartek 23 listopada uczniowie klas Ic i IIc zorganizowali dyskotekę dla wszystkich uczniów gimnazjum.


Październik 2000
W dniu 26 października uczniowie klas drugich wyjechali do Warszawy na sztukę pt. "Sen nocy letniej".
Tego samego dnia uczniowie klas pierwszych byli w Centurum Kultury Regionalnej w Grójcu na spektaklu poświęconym życiu i twórczości W. S. Reymonta.

W dniach 16-20 października uczniowie klasy IIc wyjechali na zajęcia "zielonej szkoły" do Kotliny Kłodzkiej.

5 października odbyła się wycieczka rowerowa do Małej Wsi, w której uczestniczyli uczniowie klasy Id. Młodzież zwiedzała rezerwat przyrody "Modrzewina" oraz pałac. Wycieczka zakończyła się ogniskiem.


Wrzesień 2000
22 września uczniowie klas Id i IId zorganizowali dyskotekę, na którą zaprosili koleżanki i kolegów z pozostałych oddziałów gimnazjalnych. Dyskoteka odbyła się w szkole w Wilkowie.

W niedzielę 3 września przedstawiciele władz samorządowych Gminy Błędów oraz zaproszeni goście dokonali uroczystego wmurowania Aktu Erekcyjnego w powstającym budynku Gimnazjum.

1 września uczniowie Gimnazjum uroczyście rozpoczęli nowy rok szkolny.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć Zdjęcia
Powrót
Aktualizacja: czwartek, 28 czerwca 2001