Czerwiec 2000
W dniach 27 maja do 2 czerwca uczniowie gimnazjum przebywali w Bieszczadach w ramach zajęć "Zielonej Szkoły".Szczegóły


Maj 2000
24 maja klasa Ia zorganizowała dyskotekę dla wszystkich uczniów gimnazjum. Zabawa trwała od godziny 16 do 21. Przy dobrej muzyce i w miłej atmosferze młodzież bawiła się wyśmienicie, a czas zabawy upłynął bardzo szybko.

10 maja Piotr Barański uczeń klasy Ia gimnazjum reprezentował Gminę Błędów w Powiatowych Eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej w Grójcu. Zajął w nich pierwsze miejsce.

3 maja młodzież gimnazjum wzięła udział w biegach przełajowych uświetniających kolejną rocznicę uchwalenia Konstytucji 3-go Maja. Uczennice naszego gimnazjum zajęły trzy pierwsze miejsca w swojej kategorii wiekowej. Chłopcy także spisali się wyśmienicie, zajmując trzy pierwsze miejsca.


Kwiecień 2000
14 kwietnia uczeń klasy Ia Piotr Barański zwyciężył w Gminnych Eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom".


Marzec 2000
W dniu 7 marca uczniowie gimnazjum po raz kolejny spotkali się na wspólnej zabawie. Tym razem była to zabawa ostatkowa, przygotowana przez młodzież z Błędowa. Wszyscy bawili się świetnie, a rozstawali się z żalem, gdyż była to ostatnia impreza karnawału.
Zdjęcia


Luty 2000
Skompletowano dokumentację techniczną budynku Gimnazjum w Błędowie i sali gimnastycznej z zapleczem. Ogłoszono przetarg na wykonawstwo tej inwestycji. Oferty będą rozpatrzone 19 IV br.

W dniach od 12 do 19 lutego 2000 r. część młodzieży z gimnazjum przebywała na zimowisku na Słowacji. Uczestnicy zimowiska zamieszkali w wygodnych pokojach w hotelu "Vagonar". Pogoda dopisała, warunki do zjazdów na nartach były znakomite. Ci, którzy umieli już jeździć doskonalili swoje umiejętności na dużym stoku. Dla początkujących zajęcia na małym stoku prowadziła instruktorka jazdy.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć Zdjęcia
Powrót
Aktualizacja: 2000-06-15