Listopad 2004
10 listopada młodzież gimnazjalna przygotowała apel z okazji 86 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.

Październik 2004
13 października społeczność uczniowska przygotowała apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W dowcipny sposób ukazali życie szkolne przedstawiając kilka scenek i sytuacji na lekcjach. Święto pracowników Edukacji stało się również okazją do złożenia ślubowania przez uczniów klas pierwszych.
Wieczorem natomiast młodzież bawiła się na dyskotece.
6 października uczniowie klasy IIb wraz z wychowawczynią Marianną Szewczyk i panią pedagog Anetą Jackowską wybrali się na wycieczkę rowerową. Głównym celem wyprawy było zwiedzenie wybudowanego w XVII wieku pałacu w Małej Wsi obecnie ośrodka szkoleniowo wypoczynkowego kancelarii Premiera Rady Ministrów, spacer po rezerwacie przyrody "Modrzewina" oraz ognisko zorganizowane w malowniczym miejscu "nad stawami"" w Błędowie. Wszystkim, mimo zmęczenia, dopisywały humory i wspaniała, słoneczna pogoda.
W dniach 28 września do 1 października uczniowie klasy IIIc uczestniczyli w wycieczce w Bieszczady. Udali się do Cisnej pod opieką E. Łaszewskiej-Wójcik i K. Wierzbickiej. Po drodze do celu odwiedzili Muzeum w Majdanku - miejscu zagłady wielu ludzi z różnych krajów, oraz Muzeum w Łańcucie. Największą atrakcją wycieczki było zdobycie Tarnicy - najwyższego szczytu w Bieszczadach. To nic, że bolały nogi. Warto było zobaczyć przepiękny krajobraz i podziwiać kolory drzew wyłaniających się z mgieł. Uczniowie odbyli także rejs po solinie stateczkiem spacerowy oraz mogli zobaczyć Park Etnograficzy w Sanoku. Mimo zmęczenia humory dopisywały i do domu uczniowie wracali ze śpiewem na ustach.
1 października uczniowie naszej szkoły przygotowali program słowno-muzyczny upamiętniający walkę i bohaterstwo mieszkańców Warszawy podczas Powstania Warszawskiego. Oto kilka fotografii z tej uroczystości.
 

Wrzesień 2004
1 września o godzinie 9, w hali sportowej naszego Gimnazjum rozpoczęliśmy pełni zapału i chęci do nauki nowy rok szkolny 2004/2005. Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z uroczystości.
 
Archiwum
1999/2000 2000/2001 2001/2002 2002/2003 2003/2004
Powrót