Wycieczka do Warszawy
Data: 13-06-2017 o godz. 21:03:05
Temat: Wycieczki


     Dn. 13.06.2017 pod opieką p. Edyty Ciaś oraz p. Katarzyny Rylskiej odbyła się całodniowa wycieczka do stolicy naszego państwa.

     


Pierwszym punktem naszej wycieczki była "Wytwórnia Filmów Dokumentalnych i Fabularnych", w której odbyły się warsztaty z charakteryzacji filmowej. Na takich warsztatach uczniowie dowiedzieli się jak wygląda praca charakteryzatora oraz jak stworzyć sztuczną ranę. Każdy z nas mógł sam stworzyć ranę na koledze bądź koleżance. Uczniowie mieli przeróżne pomysły na umieszczenie ran - od zwykłych ran ciętych na rękach aż po rany postrzałowe na głowie. Wszystkim bardzo się podobała taka praca a jednocześnie zabawa.
     Po naprawdę ciekawych warsztatach przyszedł czas na spacer po Łazienkach Królewskich - zespole pałacowo-ogrodowym w Warszawie założonym w XVIII przez Stanisława Augusta Poniatowskiego.
     Ostatnim punktem naszej wycieczki był seans filmu pt."Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara. który obejrzeliśmy w technice 3D. Film jest kontynuacją poprzednich części "Piratów". Piąta część przygód pirata Jacka Sparrowa opowiada o jego dalszych perypetiach. WJego dawny wróg, kapitan Salazar, wraz ze swoją załogą truposzy ucieka z "Diabelskiego Trójkąta" i zamierza unicestwić wszystkich piratów. Jack, aby powstrzymać Salazara, musi odnaleźć trójząb Posejdona, potężny artefakt, który daje swojemu posiadaczowi kontrolę nad morzami i oceanami. Czemu Salazar poszukuje Jacka? Czy Jack sobie poradzi? I kim jest oraz czego chce Henry Turner? Na te pytania uczniowie odpowiedzieli oglądając ten film. Po niesamowitym seansie przyszła pora na "małe co nieco" i wszyscy posililiśmy się w "Restauramie" - gastronomicznej strefie Centrum Handlowego "Janki"

     Niestety wycieczka szybko dobiegła końca... Ok. godziny 16:30 wróciliśmy do Błędowa. Bardzo dziękujemy naszym opiekunkom za zorganizowanie tak interesującej wycieczki. Niestety była to ostania wycieczka niektórych uczniów klas trzecich... Będziemy tęsknić!


Artykuł jest z Publiczna Szkoła Podstawowe im. Tadeusza Kościuszki w Błędowie
http://www.bledow.edu.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.bledow.edu.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=2009