Dzień otwarty w naszej szkole!
Data: 19-05-2011 o godz. 21:49:44
Temat: Kultura


 Dnia 19 maja br. od godziny 13.00 do godziny 16.00 odbył się dzień otwarty w gimnazjum w Błędowie. Uczniowie, którzy od nowego roku szkolnego mają zamiar uczęszczać do naszej placówki zwiedzali szkołę, by zapoznać się z klasami oraz całym obiektem szkolnym.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego wydarzenia przeczytaj dalszą część artykułu...


            O godzinie 13 osoby, które zostały wyznaczone do oprowadzania przybyłych gości, były już na swoich miejscach i czekały, by zaprezentować szkołę. W klasach również znajdowali się uczniowie, którzy mówili więcej na temat danej klasopracowni, lub kół zainteresowań.
            Największe zainteresowanie zarówno uczniów, jak i przybyłych wraz z nimi rodziców budziła sala komputerowa oraz hala sportowa.
            Grupy zwiedzających były i małe i duże. Nad małymi grupami łatwiej było zapanować naszym przewodnikom. Gorzej było z większymi, ale i te grupy udawało się doprowadzić do ładu. Najwięcej zwiedzających przyszło w godzinach 13-14.30, potem były to już dwu lub trzyosobowe grupki.
            W każdym pomieszczeniu można było dowiedzieć się czegoś ciekawego na temat danego miejsca oraz zadać pytania, na które osoby do tego przeznaczone chętnie odpowiadały. 
           
            Wszyscy zwiedzający wychodzili ze szkoły z uśmiechem na twarzy. Najwidoczniej przewodnicy w bardzo humorystyczny sposób przedstawili szkołę, a osoby, które mają zamiar chodzić do gimnazjum w Błędowie, będą robiły to z chęcią i zapałem do nauki. 


Artykuł jest z Publiczna Szkoła Podstawowe im. Tadeusza Kościuszki w Błędowie
http://www.bledow.edu.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.bledow.edu.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=1201