Coca-Cola Cup - wojewódzkie rozgrywki finałowe!
Data: 17-05-2011 o godz. 21:22:25
Temat: Sport


      Dnia 17 maja bieżącego roku nasze dziewczęta pojechały do Warszawy na stadion Agrykoli Warszawa, aby rozegrać mecze piłki nożnej w półfinałach i finałach wojewódzkich.

Więcej szczegółów w dalszej części artykułu...Kadra:
1. Wiktoria Podsiadło
2. Klaudia Wysocka
3. Daria Włodarczyk
4. Weronika Amster
5. Paulina Kołacz
6. Natalia Strulak
7. Dominika Maroszek
8. Joanna Adamowicz
9. Weronika Goc
10 Monika Łukasik


             Gimnazjum Błędów znalazło się w grupie C razem z Ciechanowem i Cieksynem.
           Pierwszy mecz nasze reprezentantki grały z Cieksynem. Nie dały się kompletnie zdominować, ale po pierwszej połowie po niemądrym błędzie w defensywie przegrywały 1:0. W drugiej części spotkania próbowały nadrobić stratę z początku, ale niestety nie udało się. Pod koniec zrezygnowane straciły jeszcze dwie bramki i zakończyły mecz z rezultatem 3:0,  oczywiście na korzyść Cieksyna.
            Drugi mecz grało znów Gimnazjum Błędów, ale z Ciechanowem. Tu już było dużo gorzej. Nasze reprezentantki po pierwszej połowie przegrywały aż 8:0. Było nieciekawie. Mecz zakończył się wynikiem 13:0. Dziewczyny nie załamywały się, dlatego że już na samym początku dostały stroje piłkarskie z logiem "Adidas" i "Coca-Cola Cup". A to, że zaszły tak daleko to jest sukces, zajęły 9 miejscy w województwie (na 13 drużyn). Jako ciekawostkę dodam, że Ciechanów został mistrzem województwa mazowieckiego, pokonując w grupie Cieksyn (10:2), w półfinale gimnazjum z Trąbek (6:0), no i w finale gimnazjum Domanice Kolonia (4:3).
Artykuł jest z Publiczna Szkoła Podstawowe im. Tadeusza Kościuszki w Błędowie
http://www.bledow.edu.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.bledow.edu.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=1200